fbpx
LOADING...

Zarządzaj oświetleniem

Oświetlenie

Ogrzewanie

Energy Saving

Blinds

Music

Alarm

ŁATWE STEROWANIE TWOJE OŚWIETLENIE

Inteligentne oświetlenie to doskonały sposób na łatwe i efektywne zarządzanie oświetleniem w domu.

Zainstaluj inteligentne żarówki

Skonfiguruj aplikację

Ustaw automatyczne scenariusze

Kontroluj i monitoruj swoje oświetlenie

PERFECT TIMING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer convallis accumsan mi nec elementum. Nulla ante metus, varius non condimentum id, molestie nec tellus. Fusce odio nulla, consectetur in sagittis eget vulputate at lacus.

 • Integer semper erat vitae
 • Aenean lorem elementum
 • Integer semper erat vitae
 • Aenean lorem elementum
 • Integer semper erat vitae
 • Aenean lorem elementum

OŻYW SWÓJ DOM ŚWIATŁEM

Ożywienie swojego domu światłem to doskonały sposób na poprawienie jego atmosfery i wzmocnienie jego funkcjonalności

Inteligentne sceny oświetleniowe

Inteligentne sceny oświetleniowe to funkcja w systemach inteligentnego oświetlenia, która pozwala użytkownikowi automatycznie ustawić odpowiednie połączenie świateł dla różnych sytuacji i okoliczności. Na przykład, można ustawić automatyczne włączanie się świateł w ciągu dnia, aby rozjaśnić pomieszczenie, lub ustawić światła na tryb wieczorny, aby stworzyć przyjemniejszą atmosferę.

Przełączniki dotykowe

Przełączniki dotykowe to rodzaj inteligentnego sprzętu, który można zainstalować w swoim domu, aby umożliwić łatwe i wygodne sterowanie światłem i innymi urządzeniami elektrycznymi.

taśmy led

Oświetlnie LED

Oświetlenie LED to nowoczesne rozwiązanie, które coraz częściej stosowane jest w inteligentnych domach. LED-y są energooszczędne i długotrwałe, a ich jasność i barwa można łatwo regulować, co pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb i preferencji.

HOME CINEMA

INTEGRATION

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer convallis accumsan mi nec elementum. Nulla ante metus, varius non condimentum id, molestie nec tellus. Fusce odio nulla.

 

 • 100% Wire-Free – Free of power cords
 • HD Video – Enjoy sharp, detailed video
 • Rechargeable – Long lasting batteries.
 • Quick Charging – Get fast battery charging

OPCJE INTELIGENTNEGO OŚWIETLENIA

Inteligentne oświetlenie oferuje wiele opcji i możliwości, które pozwalają na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Free Smart Home Guide.

Get Started.

Integer molestie molestie neque et cursus. Curabitur diam felis, ultricies non mauris tempor, interdum fringilla mauris. Nunc vitae sodales nisl, at accumsan odio. Vestibulum interdum velit id magna dictum, quis blandit tellus tincidunt. Integer vel sem pulvinar neque scelerisque finibus sit amet eu metus.

Zapisz się do newslettera

Zapisując się do newslettera zapoznałem się z polityką prywatności i zgadzam się na otrzymywanie informacji o ofertach i promocjach.

  X
  Newsletter